تور مجازی, تور واقعیت مجازی
واقعیت مجازی یک شبیه سازی ایجاد شده توسط کامپوتر از  محیط سه بعدی است که با شخص میتواند به شکل واقعی و به وسیله ابزارهای دیجیتال تعامل داشته باشد. 
در واقع وقتی شخصی از عینک و هدست های واقعیت مجازی استفاده میکند در جلوی چشمهای خود محیطی را مشاهده میکند که براساس تغییر موقعیت بدن تغییر میکند گویی که شخص واقعا در آن محیط است.
این تجربه فوق العاده در سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ابزارهای مرتبط با واقعیت مجازی جزو برترین اختراعات سال 2016 محسوب میشوند.  همچینین پیشبینی میشود که سال 2017 شاهد رشد بیشتر واقعیت مجازی خواهیم بود.
شرکت امپایر پیشگام در ایجاد و پیاده سازی جنبه های مختلف واقعیت مجازی در ایران است و پروژه های مختلفی را در زمینه واقعیت مجازی پیاده سازی و توسعه داده است. تورهای واقعیت مجازی میتوانند سهم مهمی در درآمد کسب و کار ها داشته باشند که این تاثیر با سرعت زیادی در حال رشد است. تورهای واقعیت مجازی میتوانند بهترین روش معرفی هتل, رستوران, باشگاه ورزشی و تجارت شما باشد. به صورتی که کاربران از سراسر جهان بتوانند در هتل رستوران و باشگاه شما قدم بزنند و آن را به صورت واقعیت مجازی و 360 درجه مشاهده کنند.
در زیر نمونه ای از تور واقعیت مجازی 360 درجه ما را مشاهده میفرمایید. برای تجربه واقعیت مجازی کافیست تور زیر را در موبایل خود اجرا و درون عینک واقعیت مجازی قرار دهید.
برای مشاوره در پیاده سازی و اجرای واقعیت مجازی برای تجارت شما با شماره 021-88371363 تماس حاصل فرمایید.

 


تماس با ما

ایمیل: Info@developerempire.com
تلفن : 02188371363