طراحی وب سایت, CMS اختصاصی
طراحی وب, طراحی وب سایت, طراحی وبسایت

در دنیای امروز تجارت الکترونیک با سرعت در حال رشد است و کسب و کار های برای رقابت و بقا در بازار باید با قدرت به این عرصه وارد شوند. 
امروزه داشتن وب سایت قدرتمند و اختصاصی و کاربردی از ضرورتهای یک کسب و کار به شمار می آید. 
کارشناسان ما با بیش از ده سال تجربه در توسعه نرم افزارهای تحت وب و جنبه های مختلف تجارت الکترونیک, ابتدا تجارت,کسب و کار و بازار رقابت شما را آنالیز کرده و باتوجه به نتایج, راه کاری اختصاصی مبتنی بر تجارت الکترونیک ارئه میدهند. این راهکار به عنوان نرم افزار اختصاصی تحت وب شما  (وب سایت اختصاصی) از جنبه های مختلف ظاهر, تجربه کاربری, رسپانسیو یا واکنش گرا بودن, رعایت استاندارهای موتورهای جستجو و همچنین CMS , اختصاصی و ویژه تجارت شما خواهد بود. وب سایت ها بر اساس ASP.Net طراحی و برنامه نویسی میشوند و از لحاظ امنیت, کارایی و اختصاصی بودن در بالاترین سطح قرار دارند.
ظاهر وبسایت
کارشناسان و گرافیست ها و برنامه نویسان ما آخرین متدها در طراحی وب سایت را به کار میگیرند تا وب سایت شما بهترین ظاهر را با توجه به تجارت شما دارا باشد. در این نوع طراحی روانشناسی رنگ و اشکال گرافیکی, بهینه بودن کدها و سرعت بالا آمدن وبسایت و بسیاری موارد دیگر در نظر گرفته میشود تا بهترین نتیجه حاصل گردد.
تجربه کاربری User Experience در طراحی وب سایت
تجربه کاربری که به اختصار UX گفته میشود از موارد مهمی است که در پیاده سازی یک وب سایت قدرتمند باید به آن توجه کرد. رفتار کاربر در وب سایت و صفحه هایی که کاربران برای مشاهده انتخاب میکنند و زمانی که در هر صفحه میمانند از جمله این تجربه کاربری محسوب میشود. کارشناسان ما با سالها بررسی رفتار کاربران در وب سایت های مختلف و تجزیه تحلیل آن به دانش بالایی در این زمینه دست یافته است و با توجه به این دانش و همچنین آنالیز تجارت شما وب سایت اختصاصی کسب و کار شما را پیاده سازی می کنند تا با بهترین تجربه کاربری همراه باشد. 
رسپانسیو یا واکنش گرا بودن در طراحی وب سایت
رسپانسیو یا واکنش گرا بودن از ضرورت های طراحی مناسب به شمار میرود در واقع وب سایت باید قابلیت تطبیق پذیری با گجت های مختلف و رزولوشین های مختلف را داشته باشد و بهترین ظاهر را به کاربر ارائه دهد. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از موبایل و تبلت, رسپانسیو بودن اهمیت بیشتری پیدا کرده است. طراحان و برنامه نویسان توجه ویژه ای به رسپانسیو بودن وبسایت دارند به بهترین شکل ممکن این امر را برنامه نویسی و پیاده سازی می کنند.

CMS سی ام اس
تعریف CMS و مشکلات CMS  های آماده
CMS یا سیستم مدیریت محتوا در واقع بستری نرم افزاری را ایجاد میکند تا تغییر محتوای وب سایت از طریق آن حاصل گردد. امروزه شاهد استفاده از CMS های مختلفی مانند جوملا, ورد پرس و ... هستیم که معمولا قیمت پایینی هم دارند اما از جنبه امنیت و اختصاصی بودن دچار مشکل های بسیار جدی هستند. روزانه باگهای و حفره های امنیتی مختلفی دراین CMS های آماده آشکار میشود و شرکت های دارای همچین وب سایت هایی را دچار مشکل میکنند از جمله به سادگی هک شدن و از دست دادن اطلاعات. همچنین پنل مدیریتی این قبیل CMS ها اختصاصی نیستند و تجربه کاربری مناسبی ندارد و به اصطلاح یوزر فرندلی نیستند و معمولا شرکت ها باید فردی متخصص را برای تغییر محتوای سایت استخدام کنند که این امر نیز شرکت ها را با مشکل روبرو میکند. 
ما با بیش از 10 سال تجربه در توسعه نرم افزار های تحت وب, راه حل و راهکار مناسب برای مشکلات فوق را پیاده سازی کرده ایم و آن CMS  اختصاصی با امنیت بالای ماست .

CMS اختصاصی
کارشناسان ما با تجزیه و تحلیل تجارت شما راهکاری جامع برای کسب و کار شما ارائه میدهند و این راه حل زمانی کاربردی است که دارای CMS  اختصاصی تجارت شما نیز باشد. ما CMS های اختصاصی قدرتمند را ارئه میدهیم از ویژگی های CMS  ما میتوان به امنیت بالا, اختصاصی بود, تجربه کاربری مناسب یا یوزر فرندلی بودن, رعایت اصول سئو (SEO) در تمامی سطوح برنامه نویسی وب سایت و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که در زیر به توضیح برخی از آنها میپردازیم.
امنیت بالا CMS
برنامه نویسان حرفه ای با سالها تجربه در توسعه نرم افزار های تحت وب, CMS های اختصاصی بر پایه دات نت  .NET ارائه میدهند . این نرم افزار های تحت وب  کاملا توسط مهندسین نرم افزار ما طراحی و توسط برنامه نویسان ما بر پایه دات نت ماکروسافت پیاده سازی شده است و در تمامی سطوح استاندارهای امنیتی بالایی پیاده سازی شده است. 
اختصاصی بودن CMS
کارشناسان ما برای هر تجارت راهکار و در نتیجه CMS اختصاصی آن را پیاده سازی میکنند. این اختصاصی بودن از جنبه های مختلف میتواند برای شرکت ها مفید باشند. از جمله میتوان به یوز فرندلی بودن یا تجربه مناسب کاربران اشاره کرد. کار با پنل های مدیریت محتوای طراحی شده توسط کارشناسان ما به مناسب ترین شکل ممکن است به طوری که کاربرهایی با کمترین دانش مرتبط به راحتی میتوانند محتوای وبسایت را مدیریت و از مزایای آن بهره مند شوند.

رعایت اصول سئو در طراحی وب سایت
برنامه نویسان ما مسلط به اصول سئو (بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مثل گوگل) هستند و در تمامی سطوح برنامه نویسی تحت وب این اصول را پیاده سازی می کنند. 

 

کارشناسان ما درتیم حرفه طراحی وب سایت و توسعه نرم افزار شرکت توسعه دهندگان امپایر با بیش از 10 سابقه درخشان در طراحی وب سایت, سی ام اس اختصاصی وب سایت, توسعه نرم افزارهای تحت وب, ASP.Net و کلیه جنبه های تجارت الکترونیک, آماده همکاری با شرکت شما برای سودمندتر و هوشمندتر شدن کسب و کار شما هستند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک با شماره 02188371363 تماس حاصل فرمایید.

 

 

تماس با ما

ایمیل: Info@developerempire.com
تلفن : 02188371363