تجارت الکترونیک
به خرید و فروش کالا و خدمات, یا انتفال منابع مالی و اطلاعات, در بستر اینترنت, تجارت الکترونیک گفته می شود.
در تجارت الکترونیک گروه ها ی متفاوت کاری نظیر دولت, کسب و کارها, مصرف کنندگان و ... باهم در ارتباط هستند. 
میزان گردش مالی تجارت الکترونیک در دنیا در سال 2016 میلادی, 1915 میلیارد دلار(هزار و نهصد و پانزده میلیارد دلار) تخمین زده شده است. هم اکنون گردش مالی تجارت الکترونیک در ایران 50 هزار میلیارد تومان است که سهم 1.7 درصدی از دنیا است و مرکز توسعه تجارت الکترونیک پیش بینی کرده است که این رقم در سال 1396 به 100 هزار میلیارد دلار برسد. 
از این رو امروزه ورود کسب کار ها به عرصه ی تجارت الکترونیک امری حیاتی برای رقابت و بقا در بازار محسوب می شود. طراحی وب سایت قدرتمند و کاربردی از ضرورت های موفقیت در عرصه تجارت الکترونیک محسوب می شود. تجارت الکترونیک (e commerce) مزیت های زیادی برای تجارت شما به همراه دارد که میتوان به حضور به صورت آنلاین, جذب مشتریان جدید, فهمیدن بهتر مشتریان, سرعت بخشیدن به برندسازی, امکان تغذیه مشتریان با اطلاعات, پیمودن مرزهای جغرافیایی برای کسب دآمد و فروش به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته اشاره کرد.


ما با بیش از ده سال تجربه در تجارت الکترونیک و توسعه نرم افزارهای اختصاصی تحت وب, ابتدا تجارت شما و بازار رقابتی مرتبط را بررسی کرده و بعد از آنالیز، راهکار اختصاصی تجارت شما را ارائه میدهیم و در تمام جنبه های تجارت الکترونیک کنار کسب کار شما خواهیم بود تا تجارت شما هوشمند تر و سودمندتر شود.

 

تماس با ما

ایمیل: Info@developerempire.com
تلفن : 02188371363