طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل
آمار ها نشان میدهند که تمایل استفاده از موبایل و تبلت رو به افزایش است از این رو داشتن اپلیکیشن مناسب برای هر کسب و کار اهمیت ویژه ای دارد. با در اختیار داشتن یک اپلیکیشن تلفن اهمراه میتوانید زمان بیشتری را در 24 ساعت همراه مشتریان خود باشید. همچنین اپلیکیشن فضای مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات شما را فراهم میکند تا سهم خود را از بازار رقابت افزایش دهید.
ویژگی های اپلیکیشن
طراحی منعطف و کاربرپسند
طراحان گرافیست ها و برنامه نویسان ما در زمان پیاده سازی اپلیکیشن تلفن همراه موارد بسیاری از روانشناسی رنگ ها و اشکال تا نحوه ی کد نویسی بهینه را مد نظر قرار میدهند تا اپلیکیشن بالاترین بازده را داشته باشد .  اگر اپلیکیشن های ما را روی یک موبایل کوچک نصب کنید یا در یک تبلت بزرگ, اپلیکیشن ها به صورت مناسب اجرا میشوند و تجربه یک  حس خوب و کاربر پسند را پدید می آورد. 
استفاده از آخرین متدهای کدنویسی برنامه
تیم متخصص امپایر با استفاده از بهترین استاندارها و متدهای برنامه نویسی و سالها تجربه, اپلیکیشن مناسب و اختصاصی کسب و کار شما توسعه میدهند.
پشتیبانی مستمر
تیم پشتبانی ما به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی و پشتیبانی کلیه نرم افزارها و اپلیکیشن های پیاده سازی شده هستند. 

روند کاری توسعه اپلیکیشن
نیاز سنجی و آنالیز : ابتدا تیم مهندسان نرم افزار ما به نیاز سنجی سازمان و تجارت شما و همچنین تجزیه و تحلیل بازار رقابتی شما میپردازند و با توجه به نتایج به دست آمده اپلیکیشن موبایل مناسب کسب و کار شما طراحی میکنند.

طراحی اپلیکیشن 
طراحان گرافیک ما با توجه به آنالیزهای انجام شده واسط کاربری مناسب تجارت شما را طراحی و پیاده سازی میکنند.
توسعه اپلیکیشن
توسعه دهندگان و برنامه نویسان ما اپلیکیشن موبایل را برنامه نویسی و تست میکنند.
پشتیبانی
در ادامه مسیر نیز ما در نگهداری و توسعه اپلیکیشن در کنار شما خواهیم بود.

تماس با ما

ایمیل: Info@developerempire.com
تلفن : 02188371363